معرفی گروه مهندسی و بازرگانی انرژی پاک

گروه مهندسی و بازرگانی انرژی پاک، در سال ۱۳۸۰ شمسی توسط مهندس محمد خارکن پایه‌گذاری شد و  با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین الگوهای علمی و اقتصادی و به کارگیری کادر ورزیده و مجرب فنی-مهندسی و حقوقی، فعالیت خود را در زمینه‌های بازرگانی، ساختمان‌سازی و صنعت انرژی‌های تجدیدپذیر آغاز کرد. این گروه، از همکاری و پشتیبانی مستقیم ۸ شرکت متخصص در کشورهای آلمان، انگلیس، آمریکا، برزیل، مالزی و چین بهرمند است.

گروه مهندسی و بازرگانی انرژی پاک، صاحب امتیاز برند PEC و نماینده رسمی شرکت شنگ‌دانگ SHENGDONG و فولی‌گرین ‌پاور FULLY GREEN POWER چین و همچنین همکاری نزدیک باشرکت‌های صاحب‌ تجربه، آمادگی خود را جهت احداث، تهیه و تجهیز انواع نیروگاه‌های مولد برق پراکنده در مقیاس‌های کوچک و متوسط از ظرفیت‌های ۵KW تا ۱۵۰KW  جهت ساختمان های اداری و مسکونی، هتل ها، بیمارستان ها، اماکن تفریحی، ورزشی و آموزشی و همچنین از ظرفیت‌های ۱۵۰KW تا ۵۰MW جهت تأمین برق صنعتی کارخانجات و پروژه‌های نیروگاهی اعلام می‌دارد.

هر یک از کارخانجات تولیدکننده محصولات PEC، از معتبرترین شرکت‌ها و تولیدکنندگان کشور چین و تایوان  و دارای شمار زیادی از گواهینامه‌های استاندارد بین المللی هستند. به همین دلیل بیش از ۶۰% محصولات تولیدی و پروژه‌های انجام شده توسط این شرکت‌ها به سفارش کارفرمایانی از اقصی نقاط جهان از جمله آمریکا و اروپا بوده است. به طور مثال شرکت شنگ‌دانگ از سال ۲۰۰۵ تا کنون، ۱۳۹ پروژه احداث و تجهیز نیروگاهی را با موفقیت به انجام و به مرحله بهره‌برداری رسانده است (یعنی تقریبا ۲۴ پروژه در هر سال). همچنین شرکت‌های ویکتوری، میراکل‌پاور و فولی‌گرین‌پاور نیز هر یک در طول ۵۰ سال گذشته، با سابقه ای درخشان، رضایت و خرسندی مشتریان خود را جلب نموده‌اند.
گروه مهندسی و بازرگانی انرژی پاک، از بخش‌های بازرگانی و واردات، دپارتمان فنی و مهندسی، بخش فروش، بخش نصب و راه‌اندازی و بخش خدمات پس از فروش تشکیل یافته است.

 

شرکت پارس سیستم انرژی، یکی از اعضاء رسمی گروه PEC بوده و با کادری ورزیده و کارآمد و بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و اجرای پروژه های تاسیساتی و همچنین مشاور فنی طرح هایی از قبیل مصلی امام خمینی، توسعه ساختمان مجلس شورای جمهوری اسلامی ایران و چندین طرح دیگر، مدیریت دپارتمان فنی-مهندسی این گروه را به عهده دارد.

 تماس با ما
گروه مهندسی و بازرگانی انرژی پاک
نشانی: تهران، خیابان ولیعصر، برج نگین ساعی
طبقه دهم، واحد 1007
ایمیل: info@energypec.com
تلفن: 021-88706500

  • ژنراتور های گازسوز جدید، اقتصادی تر از مولد های دیزل.
  • بهترین بهره وری انرژی با استفاده از سیستم های CHP و CCHP
  • بهبود وضعیت اقتصادی با استفاده از انرژی خورشید و باد